-

Zaterdagavond 2 juni 2018
Quatre-mains programma door Nynke en Johan Eekhof
Westerklavier, Den Horn
aanvang 20.00 uur

-

-


Zondagmiddag 11 maart 2018
Programma 'Einder'
Marnehoes Wehe den Hoorn
aanvang 14.30 uur
http://www.marnehoes.nl/

-

Zondagmiddag 21 januari 2018
Programma 'Einder'
Theater de Lawei Drachten
aanvang 15.00 uur
http://www.lawei.nl/

-

Zondagmiddag 14 januari 2018
Programma 'Einder'
Stol Vennemahuis Baflo
aanvang 15.00 uur
http://www.stolvennemahuis.nl/

-

Zaterdagavond 2 december 2017
Programma Liederen cyclus 'Buitendijks' en bewerking Tweede Symfonie Beethoven van Frans Vuursteen
Lutherse kerk Groningen
aanvang 20.00 uur

-

Zondagmiddag 12 november 2017
Programma Liederen cyclus 'Buitendijks' en berwerking Tweede Symfonie Beethoven van Frans Vuursteen
Hervormde kerk Uitwierde
aanvang 14.30 uur

-

Zondagmiddag 5 november 2017
Première liederen cyclus 'Buitendijks'van de componist Frans Vuursteen op gedichten van de dichter Fetze Pijlman. Francine van der Heijden sopraan, Noëlle Weidmann cello, Joost van Rheeden klarinet, Nynke Eekhof piano Bewerking Tweede Symfonie van Beethoven door Frans Vuursteen voor klarinet, cello en piano
Cultureel Centrum Zuidhorn
aanvang 14.00 uur
http://www.cultureelcentrumzuidhorn.nl/

-

Zondagmiddag 1 oktober 2017
4 Huizenmuziekfestival
Hoorsemeer wijk Groningen
aanvang 13.00 uur
http://www.4huizenmuziekfestival.nl/

-

Zondagmiddag 28 mei 2017
Programma 'Einder' Met Elizabeth Kooy - sopraan Gertie Bruin - Accordeon Nynke Eekhof - piano
Theater Kielzog in Hoogezand
aanvang 16.00 uur
http://www.Kielzog.nl/

-

-

Tweede Paasdag 17 april 2017
solo piano bij de opening van de tentoonstelling 'Mensen' Joke van Goudoever
Galerie Overtuin in Warnsveld
aanvang 16.00 uur
http://www.jokevangoudoever.nl/

-

-

Zaterdagavond 28 en Zondagmiddag 29 januari 2017
Try out programma 'EINDER'
Groningen en Sappemeer

-

-

Zondagmiddag 18 september 2016
4 Huizenmuziek festival
Hoornsemeer wijk Groningen
aanvang 13.00 uur
http://www.4huizenmuziekfestival.nl/

-

Zondagmiddag 22 mei 2016
Pas de Deux, Piano & Dans, Ilija Surla-dans, Nynke Eekhof-piano
Museum de Buitenplaats in Eelde
aanvang 14.00 uur
http://www.museumdebuitenplaats.nl/

-

-

Zaterdagavond 7 mei 2016
Cross over programma, Klassiek ontmoet Jazz, Boelo Klat-piano, Nynke Eekhof-piano
Museum Vosbergen in Eelde
aanvang 20.00 uur
http://www.museumvosbergen.nl/

-

-

Zondagmorgen 20 maart 2016
Pas de Deux, Piano & Dans, Ilija Surla-dans, Nynke Eekhof-piano
Huis voor de Kunst in Veendam
aanvang 11.30 uur
http://www.huisvoordekunst.com/

-

-

Donderdagavond 14 januari 2016
'Classic meets Jazz', Brenda Frans-zang, Henriette Feith-zang, Wim Lohy-gitaar, Nynke Eekhof-piano
Museum de Buitenplaats in Eelde
aanvang 20.00 uur
http://www.museumdebuitenplaats.nl/

-

-

Zondagmiddag 13 december 2015
Russisch programma
De Lawei Drachten
aanvang 15.00 uur
http://www.lawei.nl/

-

-

Zondagmiddag 15 november 2015
Try out programma 'Classic meets Jazz', Brenda Frans-zang, Henriette Feith-zang, Wim Lohy-gitaar, Nynke Eekhof-piano

-

-

Zondagmiddag 1 november 2015
Russisch programma
De Spylder in Warns
aanvang 15.00 uur

-

-

Zondagmiddag 27 september 2015
4 Huizenmuziekfestival
Hoornse meer in Groningen
aanvang 13 uur
http://www.4huizenmuziekfestival.nl/

-

-

Zondagmiddag 31 mei 2015
Medewerking concert Panta Rhei
Lutherse kerk in Groningen
aanvang 15.30 uur

-

-

Zondagmiddag 25 mei 2015
Try out Russisch programma
Sappemeer
aanvang 15.00 uur

-

--

Zaterdagmiddag 26 april 2015
Medewerking opening in museum de Buitenplaats
Eelde
aanvang 16.00 uur

-

Zondagmiddag 23 november 2014
Cross - over programma met pianist Boelo Klat
Westerklavier in Den Horn
aanvang 15.00 uur
http://www.westerklavier.nl/

-

Zondagmiddag 23 november 2014
Cross - over programma met pianist Boelo Klat
Westerklavier in Den Horn
15.00 uur
http://www.westerklavier.nl/

-----------------

Maandagavond 3 november 2014
Goethe programma
Kunst in de kamer te Almen

-------------------

Zondagmiddag 28 september 2014
4 Huizen muziekfestival
Hoornse Meer in Groningen
13-17 uur
http://www.4huizenmuziekfestival.nl/

-----------------

Vrijdagavond 6 juni 2014
Piano solo programma i.s.m. danser Ilija Surla
muziek van o.a. Poulenc en Satie
Groningen - besloten

-

Zondagmiddag 27 april 2014
Goethe programma
Kunst in de Kamer te Bilthoven
aanvang 16.00 uur

-

Zondagmiddag 23 maart 2014
Goethe programma
Met Margit Beukman sopraan
Dorpskerk te Bathmen
aanvang 15.00 uur
http://muziekkringbathmen.nl/

---------------------

Zaterdagavond 16 november 2013
Satie festival
Lutherse kerk Groningen
aanvang 20:15 uur
na de pauze: 4 - handige muziek van Satie samen met pianist Johan Eekhof

-

Zondagmiddag 22 september 2013
4 Huizenmuziekfestival
13.00 - 17.00 uur
http://4huizenmuziekfestival.nl/

-

Zondagmiddag 30 juni 2013
met jazz pianist Boelo Klat een cross-over programma
Museum de Buitenplaats, Eelde
aanvang 14.00 uur
http://www.museumdebuitenplaats.nl/

-

Zondagmiddag 12 mei 2013
Muziek en Dans
Museum de Buitenplaats, Eelde
aanvang 14.00 uur
http://www.museumdebuitenplaats.nl/

-

Vrijdagavond 22 februari 2013
Goethe programma
Zael, Meppel
aanvang 20.30 uur
http://www.zael.nl/

-

30 september 2012
Goethe programma
Paradiso
Weteringeschans 6, Amsterdam
Aanvang 14.00 u.

-

23 september 2012
4 Huizenmuziekfestival
13.00 u. - 17.00 u.
http://4huizenmuziekfestival.nl/

-

Zondagmiddag 24 juni 2012
solo
besloten concert

-

Zondagmiddag 5 februari 2012
Goethe programma
Wehe den Hoorn

-

Zaterdagmiddag 10 december 2011
Goethe programma
besloten concert

-

Vrijdagavond 9 december 2011
Goethe programma
museum de Buitenplaats in Eelde

-

Vrijdagavond 28 oktober 2011
Goethe programma
besloten concert

-

Zondagmiddag 25 september 2011
4 huizenmuziekfestival
www.4huizenmuziekfestival.nl

-

Vrijdagavond 27 mei 2011
Drie preludes voor piano van Frank Martin met NND
Kruithuis in Groningen

-

Vrijdagavond 13 mei 2011
Triptychon en Francine van der Heijden
Eem & Weem festival inGroningen
Muziek van Frans Vuursteen

-

Vrijdagavond 18 maart 2011
Goethe programma
Dorpskerk in Rolde

-

Zondagmiddag 6 maart
Goethe programma
Aureolus theater

--